B/AŞKA SÖZÜM YOK

Selamların en güzeliyle…

Okumayı seven ve bunu pratiğe döken pek çok insanda olduğu gibi bir müddet sonra bende de yazma arzusu belirdi. Yazdım ve yazdıkça çeşitli platformlarda paylaştım. Olumlu geri dönüşlerin de teşvikiyle hiç öyle bir düşüncem olmadığı halde ilk kitabım “AŞK KALEME DEĞİNCE” okuyucuyla buluşuverdi.

Yazmanın bir periyodu var mı inanın bilmiyorum. Zira ben sadece içimden geldikçe yazanlardanım. Neticede süreli yayınlara yahut bir gazeteye yazıyor değilim. Üzerinden iki yıl geçmiş. Oğuzhan ağabeyin teşviki ve sanırım biraz da ilk kitaba gösterilen ilginin de verdiği cesaret ile ikinci kitabımızın hazırlıklarına koyulduk. Sürecin hızlı işlemesine en büyük sebep elbette pandemi. Yani bir anlamda krizi fırsata çevirdik diyebilirim.

Adı B/AŞKA SÖZÜM YOK olsun istedim. Sözüm tükendiği için değil, çoğu zaman söylemeye mecâlim kalmadığı için. Bazı arkadaşlarım ve daha çok okuyucularım kitabın adından hareketle “Artık yazmayacak mısın?” diye soruyorlar. Elbette yazacağım. Zira seviyorum yazmayı. Yazmayıp da taşa mı dönelim?

Allah izin verirse kitabımız 15 Haziran tarihinde çıkacak. Bu süreçte beni hem teşvik ederek hem de telefon terörüne maruz bıraktığım halde alabildiğince hoş görülü davranarak of bile demeden bu eserin çıkmasında en büyük pay sahibi olan Oğuzhan ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Hayata aynı pencereden baktığımızı düşündüğüm gönüldaşım Ercan Portakal’a harika kapak tasarımı için şükranlarımı sunuyorum.

Ve elbette teşekkürlerin en büyüğü okuyucularımın.

Gayret bizden, tevfik Allah’tan, takdir sizden.

Satın almak için lütfen buraya tıklayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir